Žena spálila 90% kvůli špatné reakci: co je alergie na penicilin?

Během léčby penicilinem v září 2017 Camille Lagier náhle reagovala, uvedla ve videu od Girl Scouts. Lékaři mu diagnostikují „Lyellův syndrom“. Patologie, vážná, je charakterizována destrukcí povrchové vrstvy kůže a sliznic. Nejčastěji je způsobena alergií na léčiva, v tomto případě penicilinem.

Tělo Camille Lagierové bylo pokryto popáleninami a svěděním na 90% jeho povrchu. Po dvou týdnech strávených ve službě Grands Brûlés a týdnu v dermatologické službě na jihu Francie 28letá pacientka přežila a díky svému blogu zvýšila povědomí mezi uživateli internetu.

Tento velmi vzácný syndrom je nejzávažnějším dermatologickým stavem. Jaké jsou další alergické reakce na penicilin? Vyhodnocujeme.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

[6 MĚSÍCŮ] Bylo to před 6 měsíci.

Basically I'm Gay (Prosinec 2020)


Podělte Se S Přáteli:

Laurence Ferrari „velmi šťastná“, když našla svého bývalého manžela, Thomase Hughese

Oblíbený blog: trend svižného dortu